WYPOSAŻENIE DODATKOWE

Półki
Wykonywane są na dowolny wymiar w zależności od przeznaczenia. Czasami stosujemy półki z prowadnicami przymocowanymi do krótszych boków tj. półki wysuwne dodatkowo wyposażone w części przedniej w uchwyt lub niskie czoło szuflady. Tego typu półki znajdują swoje zastosowanie najczęściej w garderobach i mogą służyć do przechowywania np. męskich koszul czy gotowych zestawów ubraniowych. 

Drążek
Metalowa rurka mocowana przy pomocy rozet do boków szafy lub ścianek wewnętrznych, na której umieszczane są wieszaki z ubraniami. Drążek może być przeznaczony na wieszanie ubrań zarówno krótkich jak i długich

Kosz druciany
Doskonały do przechowywania pościeli i ręczników. Ażurowa konstrukcja kosza pozwala zobaczyć, co jest w jego wnętrzu bez wysuwania elementu oraz zapewnia doskonała cyrkulację powietrza, dzięki czemu rzeczy ułożone w koszu pozostają dłużej świeże.
 
Stojak na buty (prawidła)
Przeznaczony do przechowywania maksymalnie 6 par obuwia, z łatwym dostępem do każdej pary dzięki pełnemu wysuwowi. Zaletą prawideł jest nieodkształcanie się obuwia i utrzymywanie ich w pierwotnym kształcie bez konieczności wypychania. Polecany szczególnie do montowania w garderobach, gdzie przechowywane jest obuwie na cały sezon oraz w szafach w strefie tzw. pierwszego kontaktu, jak przedpokój czy korytarz.

Wieszaki na krawaty i paski
Bardzo praktyczny element wyposażenia szafy lub garderoby pozwalający w sposób uporządkowany przechowywać krawaty męskie, paski lub kobiece apaszki czy chusty. Ponieważ montowany jest do jednej z bocznych ścianek, nie zajmuje dużo powierzchni, a możliwości pełnego wysuwu pozwala stosować go w bardzo wąskich przestrzeniach mebla.

Wieszak poprzeczny
Proponowany do stosowania w szafach o głębokości wnętrza mniejszej niż 50 cm, montowany pod półką. Pełny wysuw wieszaka umożliwia bezproblemowe dotarcie do powieszonych na nim rzeczy.

Wieszak na spodnie
Praktyczny wieszak nie tylko na spodnie, ale dodatkowo dzięki wydzielonej przestrzeni również na szczotkę do czyszczenia ubrań czy paski.

Półka na buty
Ażurowa półka na buty polecana jest do stosowania głównie w garderobach, gdzie przechowywane jest obuwie wyczyszczone i przygotowane na następny sezon.

Kosz na bieliznę
Głęboki worek z płótna sprawia, że przeznaczenie kosza może być dowolne tzn. może on być wykorzystany do selekcji brudnej odzieży lub przechowywania rzeczy przeznaczonych do prasowania. Zastosowanie płótna, jako głównego materiału, pozwala na swobodną cyrkulacje powietrza a możliwość demontażu worka w celu jego wyczyszczenia czy wyprania, mają duże znaczenie z punktu widzenia zachowania odpowiedniej higieny w miejscu, gdzie trzymamy inną swoją odzież.

Pantograf
Pantograf to element, który ułatwia dostęp do rzeczy powieszonych na wieszakach w wyższych partiach szafy. Jest to drążek z zamocowanym chwytakiem, który służy do ściągania elementu poziomego, na którym wiszą wieszaki, w dół. Pantograf jest bardzo praktyczny dla osób niskich lub niepełnosprawnych, dla których często górna część szafy jest miejscem trudnym do zagospodarowania.
  
Szuflada pionowa na krawaty i paski
To praktyczny wysuwany moduł skrzyniowy, składający się z drążka do powieszenia krawatów i specjalnej dwustronnej przegrody na paski. Stosunkowo nieduże gabaryty szuflady, pozwalają montować ją w wąskich przestrzeniach szafy czy garderoby.   

Uchwyt na rurę od odkurzacza i żelazko
To bardzo praktyczne dwa elementy wnętrza. Pozwalają na uporządkowanie części gospodarczej szafy i przymocowanie części ruchomych sprzętu do ścianki bocznej. Dzięki tym elementom, ograniczymy wypadanie rury od odkurzacza przy każdym rozsuwaniu drzwi, a w przypadku żelazka nie potrzebujemy montażu dodatkowej półki lub angażowania miejsca na już istniejących.
Meble na miarę...