Szafy na wymiar

Zanim zdecydujesz się na zakup gotowej szafy, co narzuci naszym wnętrzom styl, który nie wynika z naszego charakteru, możemy stworzyć zabudowę według własnego pomysłu i urządzić nasze mieszkanie tak, aby w pełni harmonizowało z naszym usposobieniem i odpowiadało naszym gustom.

Tam gdzie brakuje miejsca i chcemy wykorzystać najmniejszą "lukę", przyda się szafa wykonana na indywidualne zamówienie, pod konkretny wymiar.

Z naszą pomocą wykreujesz szafę doskonałą, sprytnie wykorzystamy każdą przestrzeń, projektując szafy wnękowe, garderoby uwzględniając każdy milimetr powierzchni. Nasz indywidualny projekt, uwzględniający nasze propozycje, zostanie dokładnie rozrysowany i wymierzony przez projektanta.

Dzięki nowoczesnemu programowi do projektowania 3D mamy możliwość zaprezentowania pełnej funkcjonalności, estetyki oraz kosztu wymarzonego rozwiązania. Projektant uwzględni specyfikę pomieszczenia oraz szczególne życzenia, wykonując wizualizację. Dzięki temu jeszcze przed podjęciem ostatecznej decyzji będziemy mogli stwierdzić, czy wszystko idealnie do siebie pasuje i oddaje w pełni nasze wyobrażenie.

DOBIERZ MEBLE DO SWOJEJ SZAFY ...

Meble na miarę...