O Nas

Jesteśmy autoryzowanym  dealerem firmy Komandor SA.  Stworzyliśmy specjalnie dla Państwa zespół profesjonalnie pracujących specjalistów, którzy są gotowi sprostać wszelkim Państwa potrzebom dotyczącym aranżacji wnętrz.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i zachęcamy do odwiedzenia naszej ekspozycji, mieszczącej się w C.H. Carrefourze Bemowo na ulicy Powstańców Śląskich 126 w Warszawie.

Niezależnie od tego, czy problem dotyczy mieszkań, domów czy hoteli, bardzo ważne w każdym przypadku jest takie zagospodarowanie miejsca, aby całość wyglądała jak najbardziej atrakcyjnie, a przy tym spełniała wszystkie swoje funkcje.

Sztandarowym przykładem genialnego połączenia estetyki i użyteczności są meble Komandor. Dostępne w najróżniejszych konfiguracjach, robione na wymiar z różnych materiałów, charakteryzują się niespotykanie wysoką jakością wykonania, trwałością i ponadprzeciętną funkcjonalnością. Komandor ustala nowe standardy poprzez innowacyjne wykończenia z nowoczesnych materiałów.

Meble Komandor coraz częściej znajdują miejsce nie tylko w prywatnych domach, ale także w biurach, czy obiektach użyteczności publicznej. Wszędzie tam, gdzie niezbędne jest takie zagospodarowanie przestrzeni, aby maksymalnie ją wykorzystać, a przy okazji dodać pomieszczeniu indywidualnego charakteru.

Meble na miarę...