Meble biurowe

Meble biurowa ma spełniać dwojakiego rodzaju funkcje: reprezentacji zewnętrznej, służąc jako wizytówka firmy oraz wewnętrznej koncentracji, czyli przyjaznej i kreatywnej atmosferze dla pracowników.  Meble z  drzwiami przesuwanymi Komandor wraz z systemem regałów i biurek tworzą odpowiedni charakter pomieszczenia biurowego i poprawiają jego funkcjonalność.

 W pracy spędzamy połowę życia, atmosfera panująca w biurze, ale także prawidłowo zaaranżowana przestrzeń biurowa - spójna przemyślana jej koncepcja - mają ogromne znaczenia dla jakości pracy. Dobrze zaplanowane biuro - z meblami dobranymi pod względem ergonomii, funkcjonalności i design - tworzy miejsce pracy, które sprzyjając koncentracji pozwala efektywnie i wygodnie pracować przez cały dzień.

Wśród propozycji firmy Komandor znajdują się kolekcje mebli stworzone pod kątem nowoczesnych przestrzeni biurowych, gabinetów, stanowisk pracowniczych oraz sal konferencyjnych.

Zaprojektowane ze smakiem wnętrze podnosi prestiż firmy i pozytywnie wpływa na jakość pracy. Przesuwane drzwi pozwalają w każdej chwili ukryć firmowe dokumenty, segregatory czy teczki doskonale przy tym dostosowując się do charakteru i klimatu wnętrza.

Systemy mebli biurowych Komandor oparte są na konstrukcjach stalowych lakierowanych proszkowo. Stal zapewnia wytrzymałość oraz wysoką trwałość kompozycji, a dzięki lakierowanej proszkowo powłoce zwiększono odporność mebli na zabrudzenia i zarysowania. Kolekcje charakteryzują się oszczędna estetyka, nie zakłócającą przestrzeni pracy, różnorodnością konfiguracji za sprawa modułów, które dowolnie można ze sobą łączyć. W zestawieniach kompozycji można zmieniać kolory, wymiary.  Naturalna okleina dopełnia wrażenia porządku i naturalności.

 

 

KOLEKCJE HOTELOWE

Kolekcje hotelowe dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej, z dużym wyborem detali wykończeniowych i innych elementów wyposażenia wnętrz. 
Dzięki połączeniu materiałów i płyty meblowej z elementami drewnianymi uzyskano wyjątkowe wartości cenione w meblach hotelowych.

Płyta meblowa charakteryzuje się bardzo dobrymi właściwościami podczas codziennego użytkowania, łatwo utrzymać ją w czystości, a jej wzór jest powtarzalny co sprawia, że w prosty sposób w razie uszkodzeń można idealnie dopasować element zgodny z oryginałem.

Wszystkie detale z drewna nadaje meblom z każdej serii subtelny wygląd i elegancję , która w pokojach hotelowych podwyższa efekt estetyczny.

 

Zobacz ofertę DLA DEVELOPERÓW ...

Zobacz ofertę ścianek działowych ...

Meble na miarę...