Hol i korytarz

Wydawać nam się może, iż korytarz nie jest najważniejszym pomieszczeniem w naszym domu – spędzamy w nim zaledwie krótką chwilę, w czasie której wkładamy lub zdejmujemy buty i okrycie wierzchnie. Z drugiej strony jest pierwszą przestrzenią z jaką mają do czynienia goście, wchodząc do naszego domu. Bez wątpienia, przedpokój bywa najtrudniejszą aranżacyjnie częścią mieszkania - chcąc pogodzić funkcję użytecznego schowka, pojemnej szafy i estetycznej reprezentacji tego, co będzie się działo w dalszej części wnętrza.

System rurowy i kolumnowy firmy Komandor to niezwykle ciekawe dwie propozycje kompozycji zabudowy wnętrz holu i korytarza oraz ułatwiające ujarzmienie świata rzeczy nie poukładanych. Skonstruowane one zostały właśnie z myślą o osobach ceniących sobie współczesny design i komfortowe rozwiązania w architekturze wnętrz. Są majstersztykiem w aranżacji powierzchni mieszkalnej, zwłaszcza za sprawą swych walorów estetycznych i funkcjonalnych. System rurowy i kolumnowy może być montowany do każdego rodzaju pomieszczeń.

Lekka, aluminiowa konstrukcja w systemie kolumnowym pozwala na wypełnienie korytarza, ale także na stworzenie oryginalnej zabudowy garderoby, salonu, biblioteki czy innego pomieszczenia. Konstrukcja systemu została oparta na profilach aluminiowych w kolorze anoda naturalna, które można łączyć w pionie, jaki i w poziomie. Daje to możliwość montażu systemu w układzie podłoga - sufit, zarówno we wnękach jaki i w formie wolnostojącej, oraz w układzie podłoga - ściana. Oba systemy są proste w montażu, jak i demontażu w sytuacji przeprowadzki lub potrzeby zaadaptowania ich w innym pomieszczeniu.

System pozwala na mocowanie drążka ubraniowego, szafek, półek oraz szuflad. Dostępne w naszej ofercie elementy umożliwiają montaż poziomych części systemu. W zależności od zastosowania system kolumnowy umożliwia stworzenie dwóch konstrukcji: typu "Light" opartej na jednym profilu nośnym, lub konstrukcji typu "Heavy" - na dwóch profilach nośnych.

W aranżacji korytarza idealnym rozwiązaniem są również pawlacze i systemy półek, półeczek wykorzystujących każdą wolną przestrzeń, na zgromadzenie całej gamy drobnych przedmiotów takich, jak: pasty do butów, szczotki, szale i czapki. W naszej ofercie powstała seria Topaz, doskonale pasująca do korytarzy, kuchni, łazienek. Dzięki nowatorskiej konstrukcji system aluminiowy Topaz można stosować do budowy frontów z drzwiami przesuwanymi i uchylnymi, zachowując ten sam styl. Profile systemu pozwalają na swobodę projektowania i realizowania zabudowy w pełnej gamie wypełnień, zgodnie z gustem odbiorcy. Topaz produkowany jest w jednym kolorze - anody naturalnej. Nowa konstrukcja prowadnika górnego oraz wózka dolnego charakteryzuje się małymi gabarytami, dużą wytrzymałością na zużycie a także cichą pracą elementów jezdnych.

DOBIERZ MEBLE DO SWOJEJ SZAFY ...

Meble na miarę...